BTD Tekstil

KONFEKSİYON

Konfeksiyon

Exclusive by BTD Turkey konfeksiyon 2012 senesinin başında yüksek kalitede pantolon, şort, etek, elbise, ceket, chino ve 5 cep pantolon üretmek üzere kurulmuştur. Müşterilerimize hızlı ve kaliteli servis vermek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Patern Departmanı

Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından yönetilen patern departmanı Assyst Bullmer sistemini kullanmaktadır. Assyst Bullmer sistemi Gerber, Lectra ve diğer sistemleri hızlı ve doğru bir şekilde dönüştürebilmektedir.

Paketleme 

En son presleme özel ütü presler kullanılarak eğitimli ve tecrübeli personeller tarafından yapılmaktadır. Ütü departmanının kapasitesi ayda 75,000 parçadır.

Depolama

Askılı ve kutulu depolama alanlarının bulunduğu depomuz Şirketimizin bulunduğu alandadır. Tüm müşterilerimizin ham maddelerini güvenli ve etkin bir şekilde stoklayabilmekteyiz.

Kesimhane

Kesimhane otomatikkesim ve serim sistemi ile çalışmaktadır. Serim yüksekliğikesim aşamasında standardlara ve proseslere göre kurulmuştur. Her türlü kumaşı srip kesebilecek şekilde uyarlanmıştır. Kumaş kontrolü için en son teknoloji ekipman kullanılmakta ve kesilmiş ürünlerin kontrolü yapılmaktadır.

Dikimhane

Kendi bünyemizde aylık 35.000 adet ve fason olarak ayda 100.000 adedin üzerinde pantolon, şort, etek ve elbise üretimimiz bulunmaktadır. İmalat bölümümüz en son model Juki makinalar ile donatılmıştır.